Wczoraj, 6 września, w urzędzie gminy w Tymbarku podpisano umowę na realizacje dwóch inwestycji. Wkrótce zostaną zmodernizowane dwie drogi gminne, a wartość zadania to blisko 600 tys. złotych.

Wójt gminy Paweł Ptaszek i Skarbnik Gminy Zofia Duda podpisali umowę z Firmą Handlowo – Usługową „KATBUD” Kazimierz Dudzik na modernizację drogi gminnej „Kopana Droga” w Piekiełku oraz z Przedsiębiorstwem Budowlano-Usługowym „ZIBUD” Grzegorz Zając na remont drogi gminnej „Zawadka –Zarąbki -Piekiełko” w Zawadce.

Polecamy: Remiza zyska wkrótce nowy blask. Ruszyły prace remontowe

Łączna wartość obydwu zadań to blisko 600 tys. zł.Na realizację tych dwóch zadań Gmina Tymbark otrzymała promesę z budżetu Państwa w wysokości do 80% wartości zadania.

Polecamy: Wisła sięga po kolejnego młodego zawodnika z Kamienicy!

Dzięki przyznanej dotacji zostaną zmodernizowane bardzo ważne odcinki dróg gminnych w tym: ok. 1 km drogi gminnej „Zawadka-Zarąbki-Piekiełko” w Zawadce i ok. 600 m drogi gminnej „Kopana Droga” w Piekiełku.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. UG Tymbark