W Tymbarku ruszyła kolejna inwestycja - remont remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. Ponad 40 tys. dofinansowania na prace remontowe pozyskano w ramach konkursu "Małopolskie remizy", organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Prace remontowe ruszyły pełną parą. Tymbarska remiza OSP wkrótce zyska nowy blask. Co będzie wykonywane w ramach inwestycji? Zakres zadania obejmuje m.in wykonanie remontu garażu, remontu ogrodzenia i murów przy schodach, remontu zewnętrznego zadaszenia i izolacji pionowej części fundamentów, remontu pomieszczeń na I piętrze remizy oraz gruntowanie i malowanie elewacji.

Polecamy: Rozbój w Limanowej. Prokuratura zastosowała środki zapobiegawcze wobec podejrzanego

Łączny koszt zadania to 100 tys. złotych. Kwotę 41 560,00 zł udało się pozyskać w ramach konkursu "Małopolskie remizy 2018", organizowanego w tym roku już po raz dziesiąty.

osp-tymbark

Polecamy: Wisła sięga po kolejnego młodego zawodnika z Kamienicy!

W tegorocznej edycji konkursu "Małopolskie remizy" Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył kwotę 3 mln złotych. Pomoc finansowa, jaką otrzymują gminy, może być przeznaczona na prace budowlane i remonty w remizach bądź uporządkowanie terenu wokół nich.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. UG Tymbark