Blanka Golonka z Limanowej zdobyła srebro w deblu na mistrzostwach młodzików
Młodzi tenisiści stołowi z Limanowej zdobywają podium! W niedzielę 21 kwietnia odbyły się emocjonujące zawody na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Krakowie.
  1. Blanka Golonka, uczennica ZSP nr 4, w parze z Emilią Świątek z UKS Olesno, wywalczyła srebrny medal w grze podwójnej.
  2. W rywalizacji indywidualnej Blanka zajęła dziewiąte miejsce, pokazując swoje umiejętności i determinację.
  3. Lea Ewert i Michał Wilczek, również reprezentanci ZSP nr 4, zajęli ex aequo trzynaste miejsce w swoich kategoriach.
  4. Zawody zgromadziły młodych talentów z różnych województw, co stanowiło świetną okazję do wymiany doświadczeń i rywalizacji na wysokim poziomie.

Znakomite występy naszych młodych sportowców są wynikiem ciężkiej pracy oraz doskonałej współpracy z trenerami. Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i ich trenerom! Ich osiągnięcia są dowodem na to, że determinacja i ciężka praca przynoszą wymierne efekty. Miejmy nadzieję, że te sukcesy będą kontynuowane, a nasza młodzież będzie nadal rozwijać swoje pasje i umiejętności.