II edycja powiatowej konferencji o depresji - Kiedy smutek staje się chorobą
Depresja to nie tylko chwilowy smutek, ale poważna choroba, która wymaga odpowiedniego podejścia i leczenia. Z tego powodu niezwykle istotne jest szerzenie wiedzy na ten temat. Już 24 kwietnia br. odbędzie się konferencja naukowa poświęcona tej tematyce, na którą serdecznie zapraszają organizatorzy.
  1. Konferencja odbędzie się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej.
  2. Wydarzenie zaplanowane jest na godziny 9.30 do 13.00.
  3. Zapisy na konferencję są już otwarte i można się zarejestrować telefonicznie.
  4. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski, Mieczysław Uryga.

Spotkanie będzie okazją do zgłębienia wiedzy na temat depresji, rozpoznania jej objawów oraz metod leczenia. Specjaliści i praktycy z różnych dziedzin podzielą się swoim doświadczeniem oraz najnowszymi badaniami. Zainteresowanie tematem depresji jest duże, co potwierdza fakt, że konferencja jest organizowana już po raz drugi.

Organizatorzy, wśród których znajdują się Powiatowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, zapewniają, że każdy uczestnik wydarzenia zyska dostęp do cennych informacji, które mogą pomóc bliskim borykającym się z tą trudną chorobą.

Warto zaznaczyć, że wydarzenie cieszy się również wsparciem mediów lokalnych, co świadczy o jego znaczeniu i potrzebie rozmów na temat zdrowia psychicznego w społeczności. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.


Na podst. Powiat Limanowski