Już za tydzień, od 14 do 15 lipca, odbędą się XXVII Dni Tymbarku. Dwudniowa impreza na dobre wpisała się już w program wakacyjnych wydarzeń w naszym powiecie. Co tym razem czeka na uczestników?

Przedsmak imprezowego weekendu będzie można poczuć już w piątek. Gmina Tymbark zaprasza bowiem na konferencję poświęconą promocji publikacji o Józefie Marku, która odbędzie się w bibliotece publicznej.

Polecamy: Polacy czują się bezpiecznie? Policja odnotowała spadek przestępczości

Sobota i niedziela to dni pełne atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych amatorów wydarzeń plenerowych. W sobotę czekają nas liczne występy zaproszonych grup oraz uroczyste, oficjalne otwarcie XXVII Dni Tymbarku, które odbędzie się o godzinie 20:15. Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko.

Niedzielny program XXVII Dni Tymbarku rozpocznie Msza Święta w intencji mieszkańców gminy Tymbark, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Turnioki. Dwudniowe wydarzenie zwieńczy wspólna zabawa taneczna z zespołem Lift.

Polecamy: "Nie o zemstę lecz o pamięć i prawdę wołają ofiary". A czy Ty pamiętasz?

Szczegółowe informacje na plakacie:

gmina-tymbark

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.