8 września w Szkole Podstawowej nr 3 w Limanowej odbył się piknik integracyjny organizowany przez Limanowską Akcję Charytatywną. Jednym z punktów był wyjątkowy pokaz karate prezentowany przez Limanowski Klub Kyokushin Karate- Goliński Team. Przyglądały się mu dzieci, podopieczni i zaproszeni goście.

Widowisko rozpoczęli najmłodsi, trenujący w klubowych grupach dziecięcych. Następnie swoje umiejętności zaprezentowały dziewczęta z grupy juniorek młodszych. Kolejno, juniorzy pokazali jedną z trudniejszych walk, jakim jest kumite.

Polecamy: Patriotyczna podróż orkiestry w stulecie odzyskania Niepodległości [zdjęcia]

W dalszym przedstawieniu sempai Mateusz Puch stoczył pokazowy pojedynek z czterema przeciwnikami. Sempai Karolina Halat oraz sensei Justyna Woźniak swojej widowni pokazały techniki używane w Kyokushin.

Polecamy: Wzrost powołań w seminariach. Tarnów przoduje. Kryzys zażegnany?

Zakończeniem widowiska był pokaz tameshiwari: sensei Justyna Woźniak, sensei Tadeusz Dyrek oraz sensei Marcin Guzik. Krótki komentarz do pokazu oraz komendy wydawał shihan Zbigniew Goliński.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot./wideo: Limanowski Klub Kyokushin Karate