Informacje / Ogłoszenia

23.04.2022

Serdecznie zapraszamy do współpracy producentów, twórców ludowych oraz rzemieślników z terenu powiatu limanowskiego zainteresowanych udziałem w II edycji akcji promocyjnej „Dzień z produktem regionalnym Powiatu Limanowskiego”.

Wydarzenie będzie połączone z jubileuszowym „XX Powiatowym Przeglądem Orkiestr Dętych”.

Akcja „Dzień z produktem regionalnym Powiatu Limanowskiego”, która odbędzie się 12 czerwca (niedziela) 2022 r. od godz. 14.00 w Parku Miejskim w Limanowej ma na celu zaprezentowanie bogatej oferty wytwórców z powiatu limanowskiego, promocję i wspieranie lokalnej żywności oraz przedsiębiorczości, jak również ułatwienie kontaktu z potencjalnymi nabywcami.

Informujemy wystawców, że zgłoszenia należy przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Limanowej (Dziennik Podawczy) w terminie do 27 maja 2022 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny : Biuro Promocji, Kultury i Turystyki: 18 3337 901.

Zachęcamy do udziału!

Karta zgłoszenia na II Dzień z Produktem Regionalnym Powiatu Limanowskiego