Biznesmen na rowerze? To się opłaca!

Jazda na rowerze to nie tylko wspaniały, aktywny odpoczynek, ale również świetny sposób przemieszczania się. Dodatkowo dojazdy do pracy rowerem przynoszą wiele korzyści również biznesmenom. Wystarczy odpowiednie zaplecze socjalne w firmie, które umożliwi ewentualną zmianę ubrań, czy odświeżenie się po jeździe w ciepły dzień. Jakie są najważniejsze zalety pojazdów do pracy na rowerze? Sprawdź ciekawostki biznesowe, które przygotowaliśmy na ten temat.

Zachowanie zdrowia i dobrej kondycji. To jedne z najważniejszych zalet jazdy na rowerze. Dojazdy do pracy zapewniają odpowiednią ilość ruchu każdego dnia, co jest niezwykle ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka.

Oszczędność pieniędzy. Rower to zdecydowanie najtańszy ze wszystkich środków lokomocji. Codziennie dojazdy rowerem do miejsca pracy przy wciąż rosnących cenach paliw pozwalają na znaczne oszczędności.

Oszczędność czasu. Dotyczy do szczególnie dużych, zakorkowanych miast. Jadąc rowerem, zamiast stać w korkach można zaoszczędzić dużo czasy, który lepiej przeznaczyć na przegląd prasy, aby poznać najważniejsze ciekawostki lub na relaks w rodzinnym gronie.

Czasem jazda na rowerze, to również świetne posunięcie wizerunkowe. Osoby działające na rzecz ochrony środowiska oraz wszyscy związani z szeroko pojętą ochroną zdrowia (lekarze, dietetycy, trenerzy), dbając o swoją kondycję, będą dbali o spójność między swoimi działaniami, a tym co mówią klientom.