Organizatorzy zapraszają uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Limanowskiego do udziału w Powiatowym Konkursie pt. „Na papieskich szlakach Beskidów i Gorców” organizowanym w roku jubileuszu 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Rok 2020 jest wyjątkowy ze względu na obchodzoną 100. rocznicę urodzin wielkiego Polaka – Papieża Jana Pawła II. Niestety panująca pandemia COVID-19 uniemożliwia w pełni cieszyć się z tego wspaniałego jubileuszu. Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Na papieskich szlakach Beskidów i Gorców”, który nawiązuje do tradycji organizowanego od 18 lat XVIII Gwiaździstego Rajdu Szlakami Świętego Jana Pawła II.

Konkurs będzie przeprowadzony w trzech formach:

– literackiej pisząc wiersz
– graficznej tworząc grafikę nawiązująca do pieszych pielgrzymek św. Jana Pawła II
– fotograficznej wykonując fotografię prezentującą szlaki papieskie Beskidów i Gorców

Regulaminy oraz karty zgłoszenia do konkursu poniżej:

literacki
graficzny
fotograficzny

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, a ich prace zostaną opublikowane w okolicznościowym albumie pokonkursowym, który zostanie wręczony uczestnikom konkursu oraz przekazany szkołom noszącym imię Św. Jana Pawła II”.

Organizatorzy:

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Jana Pawła II w Limanowej, Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Fundacja Szlaki Papieskie.