Uczennica szkoły Podstawowej nr 1 w Kamienicy – Weronika Kaim - w grupie z piłkarkami UKS 3 Staszkówka Jelna wyróżniła się podczas turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka. Strzeliła 4 bramki!

Finałowy turniej Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej „Mała Piłkarska Kadra Czeka” rozegrany został w Kędzierzynie-Koźlu. Do rywalizacji stanęło dziesięć najlepszych drużyn z kraju; wśród nich zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna, które wywalczyły tytuł mistrzyń Polski.

Polecamy:Region: w tym tygodniu utrudnienia dla kierowców. Czeka nas kolejna edycja wyścigu

Wyniki w grupie:

• UKS 3 STASZKÓWKA JELNA - Suchowicz Team (województwo lubelski) - 1:0
  • Medyk Konin (woj. wielkopolskie) - UKS 3 STASZKÓWKA JELNA - 3:2
  • UKS 3 STASZKÓWKA JELNA - LZS Sparta Mochowo (województwo mazowieckie) -5:0
  • UKS 3 STASZKÓWKA JELNA - Atletico Malbork 1:1
Mecz o finał UKS 3 STASZKÓWKA JELNA - Rolnik Biedrzychowice (województwo śląskie) – 2:1

FINAŁ: UKS 3 STASZKÓWKA JELNA - drużyna z KSP Kielce (woj. świętokrzyskie) – 1:1 k. 3:2

Polecamy:Wicemistrzowie Polski! Wielki sukces klubu ,,Błękit” Gruszowiec

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło: UG Kamienica