Odwołane zamknięcie ul. Dział w Pisarzowej - prace przełożone z powodu pogody

W Pisarzowej - w gminie Limanowa - zapowiadane tymczasowe zamknięcie odcinka przy ul. Dział nie odbędzie się. Konsorcjum wykonawców tłumaczy decyzję niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zapowiada poinformowanie o nowym terminie z jednodniowym wyprzedzeniem. Informacja dotarła do mieszkańców w formie komunikatu od firmy realizującej prace.
Konsorcjum firm Budimex S.A. oraz Gulermak S.A. przekazało, że z powodu pogody nie zostanie wprowadzone planowane zamknięcie drogi DG340456K (ul. Dział) w Pisarzowa. W komunikacie z 12 stycznia wykonawca wskazał, że o nowym terminie zamknięcia poinformuje na dzień przed jego rozpoczęciem, gdy prognozy będą korzystniejsze.
Mieszkańcy i kierowcy proszeni są o śledzenie oficjalnych kanałów informacji gminy oraz ogłoszeń wykonawcy - to tam pojawi się potwierdzenie daty ponownego wprowadzenia ograniczeń. Przełożenie prac oznacza na razie brak utrudnień na wspomnianym odcinku.
na podstawie: Urząd Gminy Limanowa.
Ostatnie Artykuły

Limanowa szykuje rodzinny dzień pełen zabawy i lekcji o bezpieczeństwie

W Limanowej modernizacja linii do Tymbarku wchodzi w teren. Na ulicach pojawi się specjalny pojazd

Zagórzańskie Dziedziny proszą o głosy. Serca murale i folklor w jednym projekcie

Monika Górka w kadrze Polski. Zawodniczka ze Starej Wsi pojedzie na Europę

Cztery dziewczyny, jedna farma i film, który zostaje w głowie na długo

Limanowski karateka wrócił z Ostrawy ze złotem. Potwierdził europejską klasę

Orientalna opowieść w Limanowej. Tanya Valko i Igor Kaczmarczyk zdradzili kulisy książek

Naturalne kosmetyki do włosów - Szampon, odżywka i maska bez silikonów. Czy efekt jest naprawdę lepszy?

Mini Zoo, teatr i Ziemia z papieru. Uczniowie uczą się ekologii przez działanie

W Limanowej ważne komunikaty mogą trafiać prosto do telefonu

Blok porodowy bez tajemnic. Limanowski szpital otwiera drzwi przyszłym rodzicom

W Kasinie Wielkiej zmiana przy krajowej 28. Piesi przejdą drugą stroną drogi

Strzelecki memoriał w Limanowej przyciągnął ponad 140 zawodników i mocne emocje

