Piotr Ceklarz, student z Kasiny Wielkiej (na zdj. pierwszy od prawej), zakochany w Tatrach i Beskidach, miłośnik fotografii i muzyki, wystąpił 14 i 15 maja b.r. w popularnym programie telewizyjnym „Jaka to melodia?”

W pierwszym odcinku udało mu się zakwalifikować do 4 rundy; niestety, nie odgadł trzech z siedmiu finałowych piosenek. 15 maja swoją przygodę zakończył na 3 rundzie.

- Pierwszy swój występ w telewizji miałem już pół roku temu, w październiku, w tym samym programie – informuje kasinianin. Prawdopodobnie za pól roku wystąpię znowu, aby spróbować w końcu wygrać. To było moje marzenie, aby spróbować swoich sił w tym właśnie programie. Lubię muzykę, mam dużo płyt, lubię nowe wyzwania, stąd decyzja, aby zweryfikować swoją wiedzę. Teraz już wiem, że nie liczy się tutaj tylko wiedza i szybki refleks, ale o wygranej decyduje przede wszystkim odrobina szczęścia - mówi Piotr Ceklarz

Zobacz także: Samorządowcy po raz piąty spotkali się w mieście swojej patronki - Św. Kingi

Piotr Ceklarz to kolejny mieszkaniec Gminy Mszana Dolna, który zdecydował się na udział w tym teleturnieju. Wcześniej do muzycznej rywalizacji zgłosiła się m. in. Maja Macuga z Raby Niżnej i Piotr Kowalik z Olszówki. Czym „Jaka to melodia?” przyciąga swoich uczestników?

Zobacz także: Miss Polski z Raby Niżnej? Mamy ćwierćfinał!

Jeśli chodzi o program to mam same pozytywne emocje – podkreśla Piotr Ceklarz. W trakcie realizacji nagrania programu panuje bezstresowa, miła i ciepła atmosfera. Ekipa, która prowadzi program, to profesjonaliści. Podsumowując - to bardzo ciekawe doświadczenie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Źródło: UG Mszana Dolna, Fot. FB Teleturnieju Jaka to melodia?