W sobotę, 6 października w Bornym Sulinowie rozegrano Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach z powodzeniem startowali sportowcy UKS KORYO Mszana Dolna, zdobywając sukcesy!

Mistrzowską formę udowodnili Patrycja Kornaś i Mateusz Szczęsnowski. Oboje, po wygraniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski, nie dali szans swoim rywalom w grupie seniorskiej wygrywając kolejne walki i zdobywając tytuł Mistrza Polski Seniorów 2018.

Polecamy: Wjechała na "krajówce" do rowu. Miała 2,3 promila alkoholu

Klub UKS KORYO Taekwondo Olimpijskie z Mszany Dolnej wziął również udział w klasyfikacji generalnej klubów. Tutaj liczyły się tylko zdobyte złote medale – zagórzański klub powtórzył to trzykrotnie klasyfikując się na trzecim miejscu najlepszych klubów w Polsce. Ten fakt jest potwierdzeniem bardzo mocnego szkolenia na poziomie seniorskim.

Polecamy: Dobra czy najlepsza? Gmina w pierwszej dziesiątce rankingu Rzeczpospolitej [zdjęcia]

-Serdecznie dziękujemy Urzędowi Gminy Mszana Dolna za pomoc i wsparcie klubu UKS KORYO Mszana Dolna – wyrazy wdzięczności w imieniu swoim i zawodników przekazuje trener Zbigniew Karpierz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło/fot. UG Mszana Dolna