Policja w Limanowej 26 października, w piątek, prowadzi akcję umożliwiającą sprawdzenie stanu technicznego samochodu przed zimą za darmo. Zobacz szczegóły!

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej zaprasza wszystkich kierujących w dniu 26 października 2018 roku do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej pn. „Sprawdź stan techniczny swojego pojazdu przed zimą ”.

Polecamy: Uwaga, będzie silnie wiało! Meteorolodzy ostrzegają

Celem akcji jest umożliwienie kierowcom odpowiedniego przygotowania samochodów do jazdy w okresie jesienno-zimowym, który jest szczególnie trudny i niebezpieczny dla użytkowników dróg. W ramach tych działań kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego samochodu.

-Zaznaczamy, że nie jest to coroczne badanie techniczne pojazdu wpisane do dowodu rejestracyjnego lecz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i upewnienie się, że poruszamy się sprawnym samochodem. Stan techniczny pojazdów to jeden z podstawowych elementów bezpiecznego podróżowania. Mamy nadzieję, że wspólne przedsięwzięcie ze stacjami diagnostycznymi, których właściciele wyrazili chęć wzięcia udziału w tej akcji, przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu i ograniczy liczbę niebezpiecznych zdarzeń na drodze - informuje KPP Limanowa

Polecamy: Zderzenie BWM z motorowerem. 52-latek w szpitalu

Stacje w regionie, w których dokonasz bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu:

  • Stacja Kontroli Pojazdów Popiołek Leszek
Mszana Dolna, ul. Orkana 23
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ”AUTO ŚLAZYK”
Siekierczyna 511

oraz

Limanowa, ul. Krakowska 42

  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. J. Pawła II
Limanowa, ul. Z. Augusta 8
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Zbigniew Pałka
Mordarka 681
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „UCHACZ”
Mszana Dolna, ul. Krakowska 62
  • „PROCARS” Stacja Kontroli Pojazdów
Limanowa, ul. Fabryczna 1

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.