Wczoraj, 4 września, doszło aż do trzech kolizji na drogach naszego powiatu, w tym zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Zobacz szczegóły!

Do pierwszego zdarzenia doszło w Łukowicy o godz. 9:20, gdzie kierujący ciężarówką marki Mercedes mężczyzna nie zabezpieczył odpowiednio materiału sypkiego, który przewoził. W wyniku tego, podczas podjazdu na wzniesienie, tłuczeń zsypał się na jezdnię i odbijając od drogi, uderzył w szybę jadącego za nim Volkswagena, rozbijając mu szybę.

Polecamy: Rozbój w Limanowej. Prokuratura zastosowała środki zapobiegawcze wobec podejrzanego

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Jurkowie, gdzie o godz. 15:00 84-letni kierowca Toyoty cofając najechał na prawidłowo stojący samochód marki Hyundai. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Polecamy: W Kasinie Wielkiej trwają zdjęcia do filmu "Piłsudski". Szyc i Boczarska w rolach głównych! [zdjęcia]

Ostatnie z trzech zdarzeń miało miejsce w Siekierczynie na drodze krajowej nr 28, gdzie 43-letnia kierująca samochodem marki Renault kobieta nie zachowała odpowiedniej odległości między pojazdami. W wyniku tego najechała na naczepę Scanii. Nie poniosła poważnych obrażeń i została ukarana mandatem.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.