Podsumowanie konkursu o odnawialnych źródłach energii w SP nr 2 w Limanowej
W Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste zakończenie międzyszkolnego konkursu „Odnawialne źródła energii – model urządzenia”. Konkurs ten, zorganizowany przez Ekopracownię, przyciągnął wielu utalentowanych uczniów, którzy zaprezentowali swoje pomysłowe i starannie wykonane prace.
  1. Podsumowanie konkursu w SP nr 2.
  2. Wyróżnieni uczniowie i ich szkoły.
  3. Kreatywność i zaangażowanie uczestników.
  4. Znaczenie dbania o planetę.

W środę, 5 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 2 miało miejsce uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu „Odnawialne źródła energii – model urządzenia”. To wydarzenie, zorganizowane w ramach działalności Ekopracowni, zgromadziło wielu młodych entuzjastów ekologii.

Podczas ceremonii wręczono nagrody dla najbardziej kreatywnych prac. Pierwsze miejsce zdobył Tomasz Radzik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4. Drugą nagrodę otrzymała Małgorzata Mitana ze Szkoły Podstawowej nr 2, a trzecie miejsce zajęli Lidia Golonka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 oraz Bartłomiej Kałużny ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Prace konkursowe były wyjątkowe i starannie dopracowane. Uczestnicy wykazali się nie tylko pomysłowością, ale także dużym zaangażowaniem w swoje projekty. Organizatorzy wyrazili wdzięczność za wkład włożony przez wszystkich uczestników.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!

Konkurs ten to doskonały przykład, jak poprzez edukację i zabawę można promować troskę o środowisko. Wspieranie młodych talentów i zachęcanie ich do myślenia ekologicznego jest kluczowe dla przyszłości naszej planety. Dzięki takim inicjatywom uczymy się, jak pielęgnować i szanować miejsce, które jest naszym domem.

(Źródło: SP nr 2)


Opierając się na: UM Limanowa