XIII Limanowski Talent Show w Dniu Dziecka - zaprasza Limanowski Dom Kultury
W Limanowej nadchodzi wyjątkowy dzień dla lokalnych talentów! Już 2 czerwca, w trakcie obchodów Dnia Dziecka, odbędzie się XIII edycja Limanowskiego Talent Show. To idealna okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować o atrakcyjne nagrody finansowe.
  1. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 maja – nie przegap terminu!
  2. Konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu, którzy ukończyli 10 lat.
  3. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe: 1500 zł za I miejsce, 1000 zł za II miejsce i 500 zł za III miejsce.
  4. Potrzebny podkład muzyczny? Pamiętaj, aby dostarczyć go wraz z kartą zgłoszenia.

Limanowski Dom Kultury już po raz trzynasty stanie się areną dla lokalnych artystów pragnących pokazać swoje zdolności wokalne, taneczne czy instrumentalne. Dotychczasowe edycje zgromadziły na scenie niemal 300 uczestników, co świadczy o dużym zainteresowaniu i poziomie konkursu.

Podczas tego dnia, w Parku Miejskim, nie tylko młodzi, ale i dorośli mieszkańcy będą mieli szansę stanąć na scenie i zawalczyć o uznanie w oczach jury oraz cenne nagrody. To doskonała okazja, aby nie tylko cieszyć się wspólną zabawą, ale także docenić kreatywność i pasje naszych mieszkańców.

Warto również pamiętać, że każdy uczestnik przed przystąpieniem do konkursu powinien zapoznać się z regulaminem dostępnym w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury. To ważne, aby każdy z konkursowiczów miał równe szanse i jasno określone zasady gry.

Burmistrz Miasta Limanowianin in">Limanowa objął wydarzenie swoim patronatem, co jeszcze bardziej podkreśla rangę i prestiż tego wydarzenia. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału i kibicowania uczestnikom – to wyjątkowy dzień w naszej lokalnej społeczności, który każdego roku odkrywa przed nami nowe talenty.


Według informacji z: Urząd Miasta Limanowa