Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje o utrudnieniach w ruchu, jakie czekają 16 i 17 października kierowców na odcinku drogi powiatowej Wilkowisko-Zawadka–Podłopień. Zobacz objazdy!

-W dniach 16 i 17 października w związku z koniecznością wykonania remontu przepustu metodą rozkopu pod drogą powiatową relacji Kępanów-Jodłownik-Tymbark – rejon serpentyna drogi powiatowej rejon osiedla „Owsiany” w m. WILKOWISKO zachodzi potrzeba wyłączenia z ruchu tranzytowego odcinka drogi powiatowej: Wilkowisko–Zawadka-Podłopień tj. od skrzyżowania z drogą Wilkowisko –Stróża do skrzyżowania w Podłopieniu k/ Kościoła - informuje PZD

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu polegać będzie na wprowadzeniu objazdu dla wszystkich pojazdów udających się w od strony Jodłownika w kierunku Tymbarku drogami powiatowymi przez miejscowości: Stróża, Skrzydlna, Porąbka i Dobra i odwrotnie.

Polecamy: Niszczą i zrywają plakaty wyborcze. Gmina apeluje i ostrzega!

Dojazd do posesji możliwy będzie z każdej strony tylko do wysokości miejsca wykonywania nin. przepustu. Ponadto na czas prowadzenia robót na skrzyżowaniach dróg będą wyznaczone osoby do kierowania ruchem na wyznaczony objazd.

-Za utrudnienia przepraszamy, ze swej strony poczynimy wszelkie starania ażeby prace drogowe zostały wykonane jak najszybciej celem przywrócenia przejezdności – informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej