Już od czwartku mieszkańców naszego powiatu i kierowców czekają utrudnienia na drodze powiatowej nr 1616K, na odcinku Mszana Górna-Podłopień. Zobacz mapkę objazdów i planowane utrudnienia!

Rusza realizacja inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa obiektów mostowych w ciągu drogi powiatowej nr 1616K Mszana Górna – Podłopień w miejscowości Dobra i Jurków wraz z dojazdami", w związku z czym kierowców czekają utrudnienia.

Polecamy: Pożar suszarni owoców. Straty sięgają 20 tys. złotych!

Ze względu na zakres robót i technologię wykonania przebudowy i rozbudowy mostu (zlokalizowanego w pobliżu rzeźni w Dobrej), od 30 sierpnia 2018 droga powiatowa Dobra – Podłopień na odcinku w obrębie w/w mostu, wyłączona zostanie z ruchu dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony.

Na czas wyłączenia z ruchu, wyznaczony zostanie objazd pomiędzy Dobrą, a Tymbarkiem poprzez drogę krajową nr DK 28 do Limanowej, następnie drogą wojewódzką DW 965 (do ronda k. Wolimexu) oraz drogami powiatowymi 1618 K i 1617 K przez Łososinę Górną i Piekiełko do Tymbarku – i analogicznie w przeciwnym kierunku.

Polecamy: Walczyli o Puchar Wójta w łucznictwie. Zobacz te zmagania! [zdjęcia]

Dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, zostanie zapewniona możliwość przejazdu w rejonie przebudowywanego mostu.

-Z uwagi na ograniczony czasowo termin wykonania mostu, zwracam się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnych, a także o dostosowanie się do wprowadzonej czasowo zmiany organizacji ruchu - informuje Starostwo Powiatowe w Limanowej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mapa: Starostwo Powiatowe Limanowa