Wczoraj, 5 sierpnia, na drodze powiatowej w miejscowości Młyńczyska, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Niestety nie obyło się bez rannych - cztery osoby, w tym dwoje dzieci, zostało przewiezionych do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17.00 w Młyńczyskach. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody: Renault i Ford. Łącznie w wypadku brało udział 7 osób. Najbardziej ucierpieli pasażerowie samochodu marki Renault, w którym podróżowały 4 osoby. Dwoje dzieci oraz dwoje dorosłych zostało przewiezionych do szpitala w Limanowej.

-W samochodzie marki Ford podróżowały 3 osoby, które nie odniosły obrażeń. Jedno z aut w wyniku zdarzenia znalazło się poza drogą. Na czas działań ratunkowych droga była zablokowana - informuje oficer dyżurny PSP Limanowa

W akcji brała udział PSP Limanowianin in">Limanowa oraz cztery jednostki OSP: OSP Łukowica, OSP Zalesie, OSP Roztoka oraz OSP Młyńczyska.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.