Podczas drugiej edycji limanowskiego zlotu tuningowego 2nd TuningFest Motoshow Limanowianin in">Limanowa 2018 x Wojna Północ-Południe gwiazdą wieczoru będzie Kordian ze swoim zespołem.

Artysta podjedzie pod Limanowski Dom Kultury ciężarówką Kordiana, która będzie wypełniona sokiem Maurera, przywiezionym do degustacji dla gości. Spotkanie z Kordianem potrwa od 17:00 do 21:00. Podczas wydarzenia artysta zaprezentuje stworzony przez siebie gatunek muzyki Folk – Polo.

Polecamy: Portret pamięciowy sprawcy rozboju w Zalesiu. Pomóż policji w poszukiwaniach!

Grupa Kordian to pierwszy w Polsce formacja grająca góralskie disco polo. W skład zespołu wchodzą Tomasz Butrym, Anna Nowak i Magdalena Lippa i Wacław Cieślik - współzałożyciel i wokalista zespołu, który przyjął pseudonim artystyczny - Kordian Cieślik.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych hitów zespołu jest "Dziewczyna z gór". Oficjalny teledysk zespołu ma już ponad 39 mln wyświetleń na Youtube!

Polecamy: Tym razem ostrzeżenie II stopnia. Czekają nas burze z gradem!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. UM Limanowa