Powiat Limanowa: Życzenia Starosty Limanowskiego z okazji zakończenia roku szkolnego dla uczniów przystępujących do egzaminu dojrzałości.

1 min czytania

Edukacja / Informacje

W dniach od 4 do 20majabr. uczniowie klas ponadpodstawowych w całej Polsce przystąpią do matur. Będzie to już drugi egzamin dojrzałości przeprowadzany w warunkach pandemii Covid-19. A już****dzisiaj 30 kwietnia absolwencie szkół ponadpodstawowych oficjalnie zakończą rok szkolny.

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną oraz zdalne nauczanie zarówno uczniowie jak i nauczyciele stanęli przed podwójnie trudnym wyzwaniem by jak najlepiej przygotować się do egzaminu maturalnego, który będzie miał wpływ na przyszłe edukacyjne i zawodowe wybory młodych ludzi.

Życzenia i słowa wsparcia dla uczniów z terenu powiatu limanowskiego, kończących rok szkolny a już za kilka dni przystępujących do matur skierował w nagraniu Starosta Limanowski Mieczysław Uryga:

powiat.limanowski.pl/wp-content/uploads/2021/04/Zyczenia-matury-1.mp4

Droga młodzieży, dajcie z siebie 100 %! Życzymy jak najlepszych wyników majowych egzaminów. Mocno trzymamy za Was kciuki!

Starostwo Powiatowe w Limanowej, powiat.limanowski.pl/blog/zyczenia-starosty-limanowskiego-z-okazji-zakonczenia-roku-szkolnego-dla-uczniow-przystepujacych-do-egzaminu-dojrzalosci/

Autor: Michał