Reprezentacja Polski rozpoczęła swoje zmagania na Mistrzostwach Świata w Rosji. Kibicujemy biało-czerwonej drużynie!

Mistrzostwa Świata w 2006 roku reprezentacja Polski nie mogła zaliczyć do udanych. Dobra gra w kwalifikacjach do imprezy napawała kibiców optymizmem. Jednak już podczas powołań zawodników doszło do kilku niespodzianek. Do Niemiec powołań nie dostali Jerzy Dudek i Tomasz Frankowski, co odbiło się szerokim echem w mediach i wpłynęło na atmosferę w drużynie. Dodatkowo uraz przeszkodził w powołaniu Jakuba Błaszczykowskiego już wtedy podstawowego skrzydłowego reprezentacji.

Zobacz także: Są pieniądze na remont drogi. Gmina otrzymała 217 tys. złotych dofinansowania [Zdjęcia]

Pierwszy przeciwnik drużyna narodowa Ekwadoru, bardzo szybko pokazała jak wymagającą imprezą są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Bardzo bolesna porażka z Ekwadorem 0:2, następnie przegrana 0:1 z Niemcami ( po bardzo zaciętym meczu gol stracony w 91 minucie) rozwiała marzenia o awansie z grupy. Ostatni mecz Polska wygrała 2:1 z reprezentacją Kostaryki zajmując ostatecznie 3 miejsce w grupie. Najlepszym zawodnikiem turnieju w drużynie biało – czerwonych był bramkarz Artur Boruc który fenomenalnie bronił podczas całej imprezy.

Zobacz także: Rolniku, pieniądze na rozpoczęcie działalności już czekają. Zobacz jak i gdzie złożyć wniosek!

Dzisiaj nastroje w kadrze są odmienne. Atmosfera jest świetna, a dobry wynik podczas Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku, rozpala wyobraźnie kibiców do granic możliwości.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.