W piątek 15 czerwca w budynku Starostwa Powiatowego w Limanowej, laureaci i finaliści olimpiad i turniejów szczebla centralnego otrzymali puchary i dyplomy.

Nagrodzeni uczniowie to finaliści i laureaci olimpiad i turniejów szczebla centralnego, a także uczniowie osiągający wysokie wyniki w zawodach sportowych. Nie zabrakło również wyróżnień dla najlepszych szkół średnich rywalizujących Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego organizowanego przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego.

Zobacz także: Zmodernizowany stadion Limanovii oficjalnie otwarty. Zobacz uroczyste przecięcie wstęgi! [zdjęcia/wideo]

Droga Młodzieży! Cieszę się, że w naszym powiecie jest tak dużo zdolnych, młodych ludzi, którzy zdobywają wysokie wyniki w nauce i sporcie. Jesteście przykładem dla innych uczniów, że ciężka praca i zaangażowanie zostają nagrodzone. Gratuluję Wam zdobytych osiągnięć, życząc przy tym kolejnych sukcesów i powodzenia – mówił Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga wręczając nagrody uczniom.

Mieczysław-Uryga

Zobacz także: Motocykl czołowo zderzył się z osobówką. Nie obyło się bez rannych [zdjęcia]

starostwo-Limanowa

O godz. 10.00 w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla laureatów i finalistów olimpiad i turniejów szczebla centralnego, ich rodziców, nauczycieli i opiekunów. W tej kategorii zostali nagrodzeni uczniowie z następujących szkół:

I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej Zespołu Szkół w Tymbarku Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej

starostwo-Limanowa

O godz. 12.00 odbyło się wręczenie dyplomów i pucharów dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w sporcie w roku szkolnym 2017/18 ze szkół:

I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej