W niedzielę, 30 września, Złote Gody czyli 50–lecie Małżeństwa obchodziło dziesięć par z gminy Tymbark . Dostojni Jubilaci zostali odznaczeni medalami od Prezydenta RP. Zobacz szczegóły!

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej Mszy Świętej w intencji par małżeńskich obchodzących w tym roku 50-lecie Małżeństwa. W dalszej części wydarzenia nastąpiło rozdanie małżonkom Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Polecamy: Młynne: zderzenie busa z ciężarówką [zdjęcia]

Całość prowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Maria Pala, która przywitała najważniejszych dzisiaj gości tj. Złote Pary: Państwo Adelę i Kazimierza Cichowskich, Państwo Władysławę i Bernarda Filusiów, Państwo Stanisławę i Mariana Hochołów, Państwo Marię i Bolesława Janczurów, Państwo Marię i Władysława Juszczaków, Państwo Marię i Tadeusza Kordeczków, Państwo Helenę i Stanisława Nowaków, Państwo Marię i Stefana Pażuchów (obecna była Pani Maria),Państwo Barbarę i Władysława Surdzielów. Nieobecnych Państwa Danutę i Józefa Pachowiczów reprezentowała Pani Czesława Pachowicz.

Zgromadzonym Jubilatom i gościom towarzyszył zespół muzyczny złożony z członków orkiestry parafialnej „Tymbarski Ton”.

Polecamy: Wybierasz się na wybory? Upewnij się czy jesteś w rejestrze wyborców!

Szanownym Jubilatom życzenia złożył obecny na wydarzeniu Starosta Limanowski Jan Puchała podkreślając, iż wielu zna z pracy zawodowej oraz z działalności społecznej oraz życząc dobrego zdrowia zarówno dla Jubilatów, jak też dla członków ich rodzin. W imieniu samorządu gminy Tymbark życzenia Jubilatom złożył także wójt gminy Tymbark Paweł Ptaszek oraz Kierownik USC Maria Pala.

Po tradycyjnym toaście życzenia złożyli oraz zaprezentowali Jubilatom program artystyczny przedszkolaki Przedszkola Samorządowego w Tymbarku.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. UG Tymbark