Wczoraj, 26 września, minął termin rejestracji kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Na kogo będą mogli głosować mieszkańcy gminy Dobra? Tym razem o fotel wójta powalczy trzech kandydatów!

O fotel wójta gminy Dobra w nadchodzących wyborach samorządowych 2018 powalczy trzech kandydatów.

Wśród nich jest obecnie urzędujący wójt Benedykt Węgrzyn (45 lat), który zaufaniem wyborców cieszy się już od 16 lat. W poprzednich wyborach w 2014 roku wygrał z kontrkandydatem Jackiem Szyrszeniem w pierwszej turze, zdobywając 1996 głosów. Prywatnie mąż oraz ojciec dwójki dzieci.

Polecamy: Karty odsłonięte. Kandydat na wójta gminy Limanowej PiS w końcu znany!

Drugi z kandydatów to Paweł Biel - 38-letni przedsiębiorca, prowadzący od 2009 roku własną działalność w branży gastronomicznej. W poprzednich wyborach, w 2014 roku, ubiegał się o mandat radnego Rady Powiatu Limanowskiego, startując z KW "Działajmy Wspólnie", zdobywając 213 głosów.

Polecamy: Powstaje nowa, wspólna infrastruktura – inwestycja gminy i powiatu za blisko 2 mln złotych [zdjęcia]

Trzecim kandydatem na wójta gminy Dobra jest Krzysztof Żabówka (35 lat) obecnie pracujący jako doradca w międzynarodowej firmie, działającej w branży rolnictwa. Prywatnie maż oraz ojciec dwójki dzieci.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.