Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej organizuje warsztaty muzyki religijnej. Trzydniowe kursy poprowadzi dyrygent i kompozytor z Krakowa - Piotr Pałka.

Od 19 do 21 października w Dobrej odbędą się warsztaty muzyki religijnej prowadzone przez Piotra Pałkę. Dwudniowy kurs zostanie zakończony uroczystą mszą w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej, podczas której uczestnicy warsztatów ubogacą swoim śpiewem liturgię.

Zapisów na warsztaty można dokonywać w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrej. Koszt udziału wynosi 50 zł od osoby.

Polecamy: Młody skoczek z regionu spełnił swoje marzenie i poznał czterokrotnego olimpijczyka!

-Cieszę się, że udało nam się zaprosić Pana Piotra Pałkę, by popracował z chórzystami i liczę, że nasza współpraca przyniesie dobre owoce. Zapraszam również członków innych chórów działających w regionie do wzięcia udziału w warsztatach. Przeżyjmy to razem! - mówi Urszula Palka-Ranosz, dyrektor GOK w Dobrej

Piotr Pałka ukończył w 1999 roku z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie. Jest laureatem VII Ogólnopolskiego Konkursu Dyrygentów Chóralnych w Poznaniu, zajmując II miejsce. Pracuje jako dyrygent, m.in. Chóru Międzynarodowego, Chóru Muzyki Żydowskiej, Chóru Seminaryjnego Zgromadzenia Księży Misjonarzy i Michalitów, Chóru ZPiT "Krakowiacy" i Scholi Braci Mniejszych Kapucynów. Uczestniczy czynnie w odnowie muzyki liturgicznej, prowadząc liczne warsztaty muzyczno-liturgiczne na terenie całej Polski jak również za granicą.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło: GOK Dobra, piotrpalka.pl