Wraz z nowym rokiem szkolnym nadchodzą spore zmiany - Szkoła Muzyczna I Stopnia w Dobrej ma nowego dyrektora. Zobacz szczegóły!

W wyniku konkursu przeprowadzonego 26 czerwca bieżącego roku, decyzją komisji egzaminacyjnej, stanowisko nowego dyrektora szkoły muzycznej objął, od września, Paweł Miśkowicz. Zastąpił jednocześnie dotychczasowego dyrektora - Zbigniewa Huptysia, który kierował placówką od 2012 roku.

Polecamy: W Kasinie Wielkiej trwają zdjęcia do filmu "Piłsudski". Szyc i Boczarska w rolach głównych! [zdjęcia]

Paweł Miśkowicz jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie. W Szkole Muzycznej I Stopnia pełnił funkcję nauczyciela klarnetu. Jego rodzinną miejscowością jest Zbludza w gminie Kamienica. Prywatnie jest także członkiem zespołu "Góralsi" - folkowego zespołu muzycznego tworzonego przez młodych, utalentowanych muzyków z Gminy Kamienica i okolic.

Polecamy: Zespół Góralsi porwał publiczność. Gorąca noc w Tymbarku! [wideo/zdjęcia]

Przypomnijmy, że Szkoła Muzyczna I Stopnia w Dobrej to placówka publiczna, działająca od 2012 roku. Jej organem założycielskim i prowadzącym jest gmina Dobra. Szkoła kształci absolwentów w dwóch cyklach - 6-cio i 4-ro letnim.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.