Zgłoś się na IV Turniej Szachowy w Limanowskim Domu Kultury
Już 19 czerwca 2024 roku w Limanowskim Domu Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla młodych miłośników szachów - „IV Turniej Szachowy. Pierwszy Krok do Mistrzostwa”. Turniej ten to doskonała okazja dla uczniów szkół podstawowych z powiatu limanowskiego oraz członków lokalnego koła szachowego, aby spróbować swoich sił w rywalizacji i zdobyć cenne doświadczenie.
  1. Turniej odbędzie się 19 czerwca 2024 roku
  2. Przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i członków koła szachowego
  3. System szwajcarski, 7 rund, 15 minut na partię
  4. Obowiązują przepisy Polskiego Związku Szachowego

Wydarzenie to organizowane w Limanowskim Domu Kultury, przyciąga młodych szachistów i szachistki, którzy pragną sprawdzić swoje umiejętności oraz rywalizować z rówieśnikami. Turniej będzie rozgrywany w systemie szwajcarskim, co oznacza, że każdy z uczestników rozegra 7 rund. Na każdą partię przewidziano 15 minut dla zawodnika, co z pewnością dostarczy wielu emocji.

„IV Turniej Szachowy. Pierwszy Krok do Mistrzostwa” to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała okazja do nauki i rozwijania swoich umiejętności. Uczestnicy będą mieli szansę zmierzyć się z przeciwnikami na podobnym poziomie, co pozwoli im na zdobycie cennego doświadczenia w grze turniejowej.

Warto dodać, że turniej jest organizowany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Szachowego, co gwarantuje wysoki poziom i profesjonalne podejście do rozgrywek. To wydarzenie to idealna okazja dla młodych talentów, aby postawić swoje pierwsze kroki w świecie szachów i może kiedyś sięgnąć po tytuł mistrza.

Dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem, warto zaznaczyć, że udział w turnieju mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych z powiatu limanowskiego oraz członkowie koła szachowego działającego przy Limanowskim Domu Kultury. Jest to więc doskonała okazja nie tylko do rywalizacji, ale również do integracji i wspólnej zabawy w gronie rówieśników.

Zachęcamy wszystkich młodych szachistów do udziału w tym wydarzeniu i życzymy powodzenia w rozgrywkach!


Opierając się na: UM Limanowa