Rozpoczyna się oficjalne postępowanie w Powiecie Limanowskim

W naszej gminie rozpoczyna się nowy rozdział w dostępie do energii. Starostwo Powiatowe w Limanowej ogłosiło wszczęcie postępowania, które ma na celu poprawę infrastruktury gazowej. Zmiany te dotyczą działki w Olszówce, co może być sygnałem rozwoju i nowych możliwości dla mieszkańców.
- Starostwo Powiatowe informuje o planach budowy sieci gazowej.
- Projekt zakłada położenie sieci na działce ewidencyjnej nr 2808 w Olszówce.
- Zaplanowana inwestycja ma na celu przyłączenie budynku jednorodzinnego do sieci gazowej.
- Mieszkańcy mogą zapoznać się z dokumentacją w Starostwie.
W tle tych zmian kryje się większa historia o dążeniu naszej społeczności do komfortu i nowoczesności. Projekt budowy sieci gazowej średniego ciśnienia w Olszówce, obejmujący działki o numerach ewidencyjnych 4703/12, 4703/8, 2808 oraz 3856/1, jest nie tylko krokiem w stronę technologicznego postępu, ale również potwierdzeniem, że nasze tereny stają się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów.
Decyzja o ograniczeniu sposobu korzystania z działki nr 2808, na której ma zostać przeprowadzona inwestycja, została podjęta po tym, jak przez okres dwóch miesięcy od ogłoszenia w prasie i na stronach internetowych urzędów nie zgłosiły się żadne osoby z roszczeniami do tej nieruchomości. To otwiera drogę do realizacji projektu, który może znacząco wpłynąć na jakość życia w naszej gminie.
Mieszkańcy zainteresowani szczegółami inwestycji mają możliwość zapoznania się z dokumentacją projektu. Starostwo Powiatowe udostępniło akta sprawy do wglądu w siedzibie urzędu. To znakomita okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jakie korzyści niesie za sobą planowana inwestycja.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym procesie. Wizyta w Starostwie i zapoznanie się z planami może rozwiać ewentualne wątpliwości i pokazać przyszłość naszej gminy w nowym, jaśniejszym świetle. Razem możemy kształtować przestrzeń, w której żyjemy, na lepsze.
Opierając się na: Powiat Limanowski
Ostatnie Artykuły

Lato z przewodnikiem wraca na szlaki. W planie Gorce, Jura i Babia Góra

Biblioteka szuka wolontariuszy. Dołączać mogą już trzynastolatkowie

Dwie drogi w Łukowicy już po przebudowie. Kierowcy zyskali pewniejszy przejazd

Warszawa w jednym wyjeździe. Uczniowie z Kasinki Małej zobaczyli stolicę od środka

Dwie drogi w Limanowskiem wchodzą w przebudowę na ważnych odcinkach

W muzeum o wojnie bez karabinu. Spotkanie o sztuce okopowej

Śpiewana lekcja historii i pisarka od Wojtka porwały uczniów

W leśnej kapliczce pod Krzystonowem spotkały się trzy gminy

ON STAGE w Limanowej - taneczny finał sezonu, który wypełni LDK

Goście z Jarocina odkryli Zagórzańskie Dziedziny. Wystarczył jeden dzień

Rolnicy mogą otrzymać ankietę. Ruszyło obowiązkowe badanie gospodarstw

Dzieci opowiedzą o wsparciu i bezpieczeństwie. W gminie Mszana Dolna rusza konkurs

Młodzi biegacze opanowali park. Na starcie stanęło blisko 200 dzieci

Pamięć o ofiarach obozów wróci do Limanowej – zaplanowano trzy uroczyste punkty
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Gminy Szczawa - kontakt, godziny, podatki i sprawy mieszkańców
- Centrum Kształcenia Zawodowego w Limanowej - Filia nr 2 w Tymbarku
- Dom Pomocy Społecznej w Szczyrzycu - kontakt, przyjęcie, opłaty i terapia
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej - kontakt, JRG, sprawy prewencyjne
- Starostwo Powiatowe w Limanowej - kontakt, wydziały, godziny i sprawy do załatwienia
- Gminna Biblioteka Publiczna w Kasinie Wielkiej - kontakt, godziny, karta, katalog
