Powiat Limanowski: Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zaprasza na warsztaty „Zaprojektuj własne miasto”
Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnego, idealnego miasteczka? Teraz masz niepowtarzalną okazję, by Twoje wizje urbanistyczne ożyły pod okiem profesjonalistów. Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zaprasza na interaktywne warsztaty, które przeniosą Cię w świat architektury i planowania przestrzennego.
  • Jednodniowe warsztaty "Zaprojektuj własne miasto" w Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej.
  • Tworzenie makiet miast z wykorzystaniem codziennych materiałów.
  • Możliwość zapisów telefonicznych i e-mailowych na zajęcia planowane na 10 lutego.

Wizja urbanistyczna może stać się rzeczywistością w Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej, które otwiera swoje drzwi dla wszystkich, chcących spróbować swoich sił w projektowaniu miasta. Na uczestników czeka wyjątkowe wyzwanie - stworzenie własnej, unikalnej makiety miasteczka. Warsztaty zapewnią materiały takie jak pudełka, zapałki i patyczki, by każda koncepcja mogła przybrać trójwymiarową formę.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 10 lutego, i zaplanowane jest na trzy godziny intensywnej kreatywności, w czasie od 10:00 do 13:00. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą dokonać zapisu, kontaktując się z muzeum mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie w godzinach od wtorku do soboty, między 8:00 a 16:00, wybierając numer 18 337 20 42.

Wyobraź sobie labirynt uliczek Twojego wymarzonego miasta, ożywiony przez lokalną społeczność, gdzie każdy zakamarek jest odzwierciedleniem Twojej kreatywności. To spotkanie to nie tylko szansa na rozwijanie umiejętności projektowych, ale również okazja do spotkania z ludźmi o podobnych pasjach i wymiany inspiracji. Nie przegap szansy na to, by wcielić się w rolę prawdziwego urbanisty i zapisać swoje imię w annałach historii małych miast - choćby tych stworzonych z kartonu i wyobraźni.


Źródło: Powiat Limanowski