plakat - utrudnienia w ruchu
Bezpieczeństwo / Informacje / Inwestycje / Ogłoszenia

20.11.2023

plakat - utrudnienia w ruchu

20 listopada 2023 r.

Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej uprzejmie informuje, że w związku z planowanym położeniem warstwy ścieralnej nawierzchni całą szerokością jezdni w ramach odcinkowego remontu drogi powiatowej nr 1613K Zamieście – Słopnice – Zalesie w miejscowości Słopnice „Górne” rejon oś. Piechoty i Pachuty nastąpią znaczne utrudnienia w ruchu drogowym tj. w dniu 21.11.2023 r. (wtorek) w godzinach 7.30-17:00. Przedmiotowy odcinek drogi powiatowej w km 7+740-8+558 będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Proponowany objazd z Zalesia do Słopnic drogą powiatową nr 1609K przez Starą Wieś – Limanową, a następnie drogą gminną przez tzw. Lipowe do Słopnic i odwrotnie. Ruchem będą kierowali pracownicy Wykonawcy robót tj. PDM LIMDROG.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnej, a także o dostosowanie się do wprowadzonej czasowej zmiany organizacji ruchu.

Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja tego zadania przebiegła sprawnie, zaś uciążliwości z nim związane trwały możliwie jak najkrócej.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych Wykonawca zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji robót.

mapa dróg z zaznaczonymi objazdami