Imprezy powiatowe / Informacje / Kultura / Ogłoszenia / Środowisko / Turystyka

21.06.2022

W piątek 24 czerwca 2022 r. odbędzie się, pierwsze w tym roku, letnie spotkanie z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”. Będzie to druga edycja wydarzenia organizowanego przez Powiat Limanowski. Ubiegłoroczna spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i mieszkańców oraz gości.

Akcja ma na celu promocję Powiatu Limanowskiego poprzez jego kulinarne i kulturalne dziedzictwo, a także dorobek oraz działalność lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

Co tydzień w każdy piątek aż do końca września, na płycie limanowskiego rynku jedno koło gospodyń z terenu powiatu limanowskiego będzie prezentować wytwarzane przez siebie produkty i potrawy regionalne. Produkty te będzie można degustować oraz zakupić. Jest to okazja by poznać region „od kuchni” i to w jej najlepszym wydaniu, bo opartej na zdrowych składnikach i tradycyjnych recepturach.

Zapraszamy, zatem w każdy piątek od 24 czerwca do końca września w godzinach od 9: 00 do 13: 00 do odwiedzenia stoisk KGW, które będą prezentowały się na limanowskim rynku.

Serdecznie zachęcamy do udziału w kulinarnej akcji Powiatu Limanowskiego i smakowania tego, co najlepsze w kuchni naszego regionu.