Informacje / Ogłoszenia

04.08.2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej zaprasza osoby z niepełnosprawnością, wyłącznie leżące bądź leżące i okresowo poruszające się na wózku inwalidzkim oraz posiadające orzeczenie o znacznym bądź umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, osoby do 16 roku życia lub równoważne do wyżej wskazanych do udziału programie, którego celem jest przekazanie środków pielęgnacyjnych.

W ramach programu zostanie zakupionych oraz dostarczonych 100 paczek, składających się z:

  • akcesoriów ochrony osobistej i środków do dezynfekcji np. płynów do dezynfekcji, mydeł antybakteryjnych, maseczek, rękawiczek jednorazowych itp.,
  • produktów do pielęgnacji/ leczniczych np. maści przeciwodleżynowych, chusteczek nawilżanych, pianek do mycia bez użycia wody, maści przeciwbólowych itp.,
  • przyrządów pomiarowych np. pulsoksymetrów, ciśnieniomierzy, termometrów bezdotykowych.

Pomoc realizowana będzie w ramach programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” – Moduł IV.

Żeby wziąć udział w programie należy złożyć KARTĘ ZGŁOSZENIA do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa. Zgłoszenia może dokonać również opiekun faktyczny osoby niepełnosprawnej wspólnie z nią zamieszkujący.

KARTA ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU MODUŁ IV_OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA

KARTA ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU MODUŁ IV_OPIEKUN FAKTYCZNY

Zgłoszenia należy składać w terminie do 16 sierpnia 2021 r.

Nie zwlekaj! Liczy się kolejność zgłoszeń! Paczki otrzyma pierwsze 100 osób niepełnosprawnych wyłącznie leżących bądź leżących i okresowo poruszających się na wózku inwalidzkim i posiadających orzeczenie o znacznym bądź umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, o niepełnosprawności osoby do 16 roku życia lub równoważne do wyżej wskazanych.

O zakwalifikowaniu się do programu osoby niepełnosprawne zostaną poinformowane pisemnie w terminie 30 dni od dnia zakończenia naboru.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 18 3337 825 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Procedura udzielania wsparcia rzeczowego osobom niepełnosprawnym w ramach Modułu IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”