Przygotowania idą pełną parą! Organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik, kierowcy kontrolują techniczny stan samochodów, a media na bieżąco informują o postępach przed Jubileuszowym 10. Wyścigiem Górskim Limanowianin in">Limanowa – Przełęcz pod Ostrą.

Od godzin porannych przy ulicy Czecha w Limanowej trwają badania kontrolne samochodów zgłoszonych do tegorocznego 10. Wyścigu Górskiego Limanowianin in">Limanowa – Przełęcz pod Ostrą.

Polecamy: Czołowe zderzenie samochodu z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu [zdjęcia]

Na te pełne emocji sportowe wydarzenia, już teraz zaprasza Starosta Limanowski Jan Puchała, zachęcając przy tej okazji do zobaczenia również uroków powiatu limanowskiego.

Już w ten weekend odbędzie się długo wyczekiwany, nie tylko przez fanów szybkiej jazdy – 10. WYŚCIG GÓRSKI LIMANOWA–PRZEŁĘCZ POD OSTRĄ! Jak co roku na uczestników czekać będą niezapomniane przeżycia i moc atrakcji, a wszystko to w otoczeniu piękna natury powiatu limanowskiego. Zapraszam mieszkańców, jak również gości i turystów spoza powiatu do udziału w tym niepowtarzalnym jubileuszowym wyścigu! Zawodnikom życzę powodzenia na trasie i zdobycia najlepszych wyników, a uczestnikom życzę pięknej pogody i dobrej zabawy przy prawdziwie sportowych emocjach – mówił podczas spotkania z mediami Starosta.

Polecamy: Powiatowe święto policji. Kto nagrodzony za dobrą służbę? [zdjęcia]

Jubileuszowy 10. Wyścig Górski Limanowianin in">Limanowa – Przełęcz pod Ostrą – Liczymy na Was! Do zobaczenia na trasie!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Źródło: Starostwo Limanowa