Kamil Bańkowski – członkek komisji konkursowej zaprasza pasjonatów fotografii oraz miłośników malowniczych terenów powiatu limanowskiego do udziału w tegorocznej VIII edycji konkursu filmowo-fotograficznego „Z Obiektywem przez Powiat”, który tym razem odbywać się będzie w trybie on-line.

„Podzielcie się z nami swoimi pięknymi zdjęciami, tak jak to było do tej pory” – zachęca Kamil Bańkowski.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat -nie ma górnej granicy wieku. Warto dodać, że nowością wprowadzoną w tej edycji jest możliwość nadsyłania także materiałów w formie filmów krótkometrażowych.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin i karta zgłoszeniowa zamieszczone są na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej, Starostwa Powiatowego oraz Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej.
Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 października 2020 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Konkurs „Z Obiektywem przez Powiat”.

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe w Limanowej

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej

Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej

Patronat honorowy:

Starosta Limanowski

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 18 3372140 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN VIII EDYCJI KONKURSU Z OBIEKTYWEM PRZEZ POWIAT