Najbliższy wakacyjny weekend to kolejna wielka impreza. Tym razem w dniach od 21 do 22 lipca organizowane są Dni Mszany Dolnej. Gwiazdą wieczoru będzie Sławomir Zapała!

Wakacyjne weekendy to czas organizowania imprez plenerowych. Co tydzień gmina lub miasto organizują swoje święto. W ten weekend czas na dni Mszany Dolnej.

Polecamy: Szlaki turystyczne w Kamienicy zamknięte! Zobacz listę

W tym roku Mszana Dolna zaprosiła na swoją scenę rodzimą gwiazdę Sławomira Zapałę. Wraz ze swoją żoną Kajrą powrócą do Mszany Dolnej po dwóch latach, wraz ze swoim zespołem Trzymamy się Zapały. Przed dwoma lata artysta Rock Polo przyciągnął tłumy mieszkańców i gości na swój koncert. W tym roku organizatorzy liczą na podobny sukces. Koncert Sławomira odbędzie się 22 lipca w niedzielę o godzinie 16:30.

W sobotę gwiazdą wieczoru będzie zespół Future Folk, którego liderem jest Stanisław Karpiel-Bułecka. Zespół wykonuje muzykę taneczną z nawiązującą do folku góralskiego. W 2013 roku muzycy wystąpili w Must Be the Music docierając do półfinału, a w 2014 roku wygrali Sopot Trendy w kategorii " Trendy".

Polecamy: Wojewoda Piotr Ćwik w Kamienicy - "ta sytuacja może się spotęgować" [zdjęcia]

Oprócz koncertów, odbędą się również XI Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych i Przegląd zespołów weselnych. Dla najmłodszych przewidziane jest wesołe miasteczko. Każdy dzień imprezy będzie zakończony zabawą taneczną.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.