Ponad 2 mln złotych - taką kwotą dofinansowania może pochwalić się gmina Dobra. Pieniądze przyznane w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych umożliwią realizację priorytetowych inwestycji drogowych w gminie!

Ponad 2 mln złotych dofinansowania otrzymała gmina Dobra w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Kwota ta jest zielonym światłem dla wielu wyczekiwanych przez mieszkańców inwestycji drogowych.

Polecamy: Dni Tymbarku 2018 - przeżyjmy to jeszcze raz! [galeria zdjęć/wideo]

gmina-Dobra

Dofinansowaniem zostały objęte takie zadania jak:

  1. Odbudowa drogi gminnej "Chochoły" w Dobrej, wraz z odbudową przepustu
  2. Remont drogi gminnej "Krzanowiska" w Skrzydlnej
  3. Remont drogi gminnej "Przenosza-Florkówka" w Przenoszy
  4. Remont drogi gminnej "Szkoła-Wielkie Drogi" w Woli Skrzydlańskiej
Promesa opiewająca na ponad 2 mln złotych to aż 80% dofinansowania powyższych zadań.

Polecamy: Żołnierze i wozy opancerzone na limanowskim rynku. Jarmark Patriotyczny przyciągnął tłumy widzów! [zdjęcia/wideo]

-Jesteśmy bardzo zadowoleni z przydzielonych nam środków. O odbudowę drogi "Chochoły" staraliśmy się już od lat. Dzięki promesie będzie to możliwe już za niedługo, co zdecydowanie podniesie komfort życia mieszkańców. Co więcej, droga ta będzie ciekawą alternatywą dla głównej trasy, o czym doskonale wiedzą mieszkańcy naszej miejscowości- mówi Jan Palki Przewodniczący Rady Gminy Dobra

Zdjęcia pokaują obecny stan drogi gminnej "Chochoły" w Dobrej.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.