• W roku jubileuszu 95-lecia powstania Policji kobiecej zapraszamy do udziału w zbiórce krwi w ramach akcji zainicjowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, pn. „95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej”. Zbiórka zostanie przeprowadzona w dniu 1 lipca br. w oddziale terenowym...
  • W roku jubileuszu 95-lecia powstania Policji kobiecej zapraszamy do udziału w zbiórce krwi w ramach akcji zainicjowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, pn. „95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej”. Zbiórka zostanie przeprowadzona w dniu 1 lipca br. w oddziale terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Limanowej w godzinach od 8.00 do 13.00.

    Przypominamy, że akcja potrwa do 31 lipca br. i swoim zasięgiem obejmuje województwo małopolskie. Wszyscy chętni mogą oddać krew w zorganizowanych zbiórkach bądź indywidualnie w RCKiK oraz w oddziałach terenowych podając numer akcji „M095” lub jej nazwę „95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej". Serdecznie zapraszamy do oddania krwi – bezcennego daru życia.

    plakat dotyczący zbiórki krwi