Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Mam Talent dla Jezusa w 100 Rocznicę Urodzin Jana Pawła II”. Jego życie i posługa kapłańska, biskupia, a także papieska wpisała się na trwale w dzieje Polski i świata. Nauka Papieża Polaka pozostaje wciąż żywa i aktualna. Warto ją tym bardziej przypominać oraz stale wprowadzać w nasze życie.

Organizacja konkursu o życiu i dziedzictwie Jana Pawła II odbywać się będzie na wielu poziomach: muzycznym, literackim, plastycznym, fotografii dokumentalnej, jak również filmu dokumentalnego i ma na celu jak najszersze przedstawienie pasji i talentów artystycznych wszystkich uczestników, którzy inspirują się wartościami religii płynącymi z nauczania Jana Pawła II. Regulamin i zasady przebiegu Konkursu będą ogłoszone wkrótce, a uroczysta inauguracja odbędzie się w dniu 1 lipca 2020. Finał konkursu nastąpi 16 października 2020 r. – w 42 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na urząd Głowy Kościoła – o godz. 16:00 w Limanowskim Domu Kultury.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Ziemia Limanowska. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty.

Już teraz zapraszamy do udziału! Bieżące informacje dotyczące konkursu będą zamieszczane na stronie: www.ZiemiaLimanowska.pl

źródło: www.ziemialimanowska.pl