Jarosław Oleksy, radny gminy Tymbark, zawodnik FORREST LIMANOWA nie zwalnia tempa biegowego. Kilka dni temu uczestniczył w OLYMPUS MARATON na 42 km, gdzie przewyższenia sięgały 3800 m. Na starcie stanęło 1000 zawodników w tym 150 obcokrajowców, a bieg ukończyło zaledwie 600 zawodników.

W drugim maratonie MYTHICAL TRAIL na 100 km po całym masywie Olimpu, gdzie przewyższenia sięgały 6400 m nasz zawodnik również uporał się z masywem górskim w Grecji.

Polecamy: Ponad 2 promile i sądowy zakaz. Wpadł podczas rutynowej kontroli!

-W pierwszym maratonie biegł ze mną Robert Dudzik z Mszany Dolnej, który w drugim maratonie na 100 km w kategorii OPEN mężczyzn zajął 3 miejsce oraz Aleksandra Palkij, która wśród kobiet w kategorii OPEN zajęła drugie miejsce. Był to bardzo trudny i wyczerpujący maraton. Miejscami śnieg, lód i upał dawały smaczku tegorocznym biegom w Grecji – mówi Jarosław Oleksy.

Polecamy: Powstała biografia inż. Józefa Marka. Pierwsza prezentacja książki już w piątek!

Dla naszego zawodnika starty w maratonach to pasja oraz zawieranie nowych wspaniałych przyjaźni, bo bieganie łączy i jest sposobem na miłe spędzenie czasu. Oby tak dalej!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Źródło/fot. UG Tymbark