Powiat Limanowski posiada wiele interesujących i pięknych momentów, osób, miejsc, obiektów czy zjawisk, które warto uchwycić w obiektywie aparatu, a następnie przesłać do 1.10.2018 r. na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej i wziąć udział w VI edycja powiatowego konkursu fotograficznego „Z obiektywem przez Powiat”!

 

Organizatorem konkursu jest Powiat Limanowski oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Starosta Limanowski Jan Puchała.

Polecamy: Msza w intencji Ojczyzny na górze Korab. Lotniczy zrzut słodyczy jedną z atrakcji wydarzenia [zdjęcia/wideo]

W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby (nie tylko mieszkańcy powiatu limanowskiego), przy czym osoby, które nie ukończyły jeszcze 13 lat muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Fotografie bezwzględnie powinny wpisywać się w tematykę konkursu tj. przedstawiać osoby, miejsca, obiekty i zjawiska z terenu Powiatu Limanowskiego.

Polecamy: Rozpoczął się ogólnopolski protest policjantów. Mandaty zawieszone?

Pakiety konkursowe (tj. 1- 7 fotografii oraz potrzebne, określone w regulaminie załączniki), należy przesłać lub dostarczyć osobiście w terminie do 01 października 2018 roku na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej; ul. M.B. Bolesnej 13; 34-600 Limanowa

z dopiskiem: „KONKURS FOTOGRAFICZNY”.

Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach: człowiek i pejzaż. Do wygrania nagrody pieniężne.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.