Wczoraj, 2 lipca, w Urzędzie Gminy Tymbarku podpisano umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa boisk sportowych wraz z kompleksem rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej w Tymbarku. Wykonawcą robót budowlanych, wyłonionym w ramach przetargu jest firma ADA-LIGHT Sp. z o.o.

Polecamy: Zderzenie i dachowanie w pobliskim rowie. Nie obyło się bez rannych [Zdjęcia]

W ramach inwestycji wykonana zostanie przebudowa obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej w Tymbarku, w tym modernizacja boiska sportowego wielofunkcyjnego, boiska do koszykówki oraz budowa obiektów kompleksu rekreacyjnego, w tym siłowni zewnętrznej, placu zabaw, bieżni do biegu na 60 m, bieżni do skoku w dal. Projekt przewiduje także zagospodarowanie terenów zielonych oraz obejmuje modernizację placu (wyznaczenie jezdni oraz mini ronda), budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych i budowę chodnika.

Polecamy: "Chcę podziękować za to jak żyjecie, co robicie i jacy jesteście" - Beata Szydło z wizytą w Laskowej [Zdjęcia]

Wartość inwestycji to blisko 1,18 mln zł, przy czym kwota dofinansowania ze środków zewnętrznych (Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020) wynosi 793 tys zł.

Polecamy: Już w piątek wyścig kolarski. Gdzie i o której będą utrudnienia w ruchu?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Źródło/Fot. UG Tymbark