Nowym Komendantem w Państwowej Jednostce Straży Pożarnej w Limanowej został powołany mł. bryg. mgr inż. Wojciech Frączek. Nowy komendant wcześniej pełnił obowiązki komendanta PSP w Limanowej.

Od września 2014 roku funkcję komendanta w PSP Limanowianin in">Limanowa sprawował bryg. Janusz Kurzeja. W lutym 2018 roku po przejściu na emeryturę, pełniącym obowiązki komendanta w Limanowej stał się Tomasz Frączek, który pełnił tę funkcję do 28 kwietnia 2018 roku. Następnie pełniącym obowiązki komendanta w Limanowej został bryg. mgr inż. Tomasz Pawlik, dotychczasowy zastępca komendanta.

Zobacz także: Karolina Szczurowska zachwyciła publiczność! Sobotni występ hitem festiwalu [zdjęcia/wideo]

Od 29 czerwca komendantem PSP w Limanowej został mianowany przez komendanta wojewódzkiego mł. bryg. mgr inż. Wojciech Frączek, a na stanowisko zastępcy komendanta powrócił bryg. mgr inż. Tomasz Pawlik.

Mł. bryg. mgr inż. Wojciech Frączek pełnił od 2017 roku funkcję Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Limanowej.

Zobacz także: Wypadek w Tymbarku - 2 osoby poszkodowane. Niefortunny początek weekendu! [zdjęcia]

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Fot. PSP Limanowa