Już jutro, 1 lipca, odbędzie się coroczny Festyn Parafialny w Słopnicach. Program wydarzenia jest bardzo atrakcyjny, a główną atrakcją wieczoru jest występ Andrzeja Rosiewicza. Zapoznaj się ze szczegółami imprezy!

Wspólna zabawa rozpocznie się Mszą Św. sprawowaną w intencji wszystkich organizatorów, ofiarodawców, darczyńców, motocyklistów oraz uczestników festynu o godz. 14.00 w kościele św. Andrzeja Apostoła w Słopnicach. Zaraz po niej odbędzie się parada motocyklowa.

Zobacz także: Chwila nieuwagi opiekunów mogła się skończyć tragicznie. Czterolatek miał sporo szczęścia!

Oficjalne rozpoczęcie imprezy będzie miało miejsce o godz. 15.25. Na scenie wystąpią licznie zaproszone zespoły, m.in Słopniczanie, Słopnicki Zbyrcok czy „Widelanie” z Widełki i Orkiestra Strażacka "Wiolin".

Główną atrakcją wieczoru będzie występ Andrzeja Rosiewicza, który rozpocznie się o godz. 20.00. Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na na wyposażenie kościoła oraz na urządzenie placu kościelnego.

Zobacz także: Co dalej z balneologią? Rada Powiatu podjęła ważną decyzję!

Więcej informacji na plakacie!

festyn-parafialny-Słopnice

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. UG Słopnice