1. Już jutro, 27 czerwca, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbędzie się XXVII Sesja Rady Powiatu Limanowskiego. Co będzie przedmiotem głosowań i dyskusji radnych?
Głównym punktem jutrzejszej sesji Rady Powiatu Limanowskiego jest głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu Powiatu Limanowskiego z tytułu wykonania budżetu w 2017 roku.

Radni zapoznają się także ze sprawozdaniem finansowym Szpitala Powiatowego w Limanowej za rok 2017 oraz dokonają oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Szpitala za 2017 r. na podstawie raportu o sytuacji ekonomiczno-finansowej Szpitala za 2017 r. przedstawionego przez dyrektora.

Zobacz także: Wizyta Minister Edukacji okazją do dyskusji o zmianach w szkolnictwie i nie tylko [Zdjęcia]

Poddana głosowaniu zostanie również uchwała o w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości położonej w Porębie Wielkiej oznaczonej numerami działek ewidencyjnych nr 111/4, nr 111/8, nr 111/9, nr 111/11, z równoczesną sprzedażą posadowionych na gruncie budynków i budowli oraz ustanowienie służebności przechodu i przejazdu.

Zobacz także: Loteria fantowa, zabawa z ludową nutą w tle i tytułu najmilszych, czyli Festyn Parafialny w Jurkowie [galeria zdjęć]

Oprócz tych najważniejszych punktów można będzie także zapoznać się ze sprawozdaniem Starosty Limanowskiego Jana Puchały z okresu międzysesyjnego. Radni podejmą również uchwałę w sprawie zmian w tegorocznym budżecie.

Obrady XXVII Sesji Rady Powiatu Limanowskiego rozpoczną się o godzinie 9.00.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.