I LO w Limanowej świętuje spory sukces. Wszystko za sprawą ogłoszenia wyników konkursu Fundacji "Wawel z rodziną". Projekt zgłoszony przez limanowskie liceum znalazł się wśród prestiżowego grona 30 laureatów!

Do autorów zwycięskich projektów powędruje nagroda finansowa w wysokości minimum 5 tys. złotych. Ostateczna kwota w dużej mierze zależy od nas. Dlaczego? Każda złotówka przekazana w ramach akcji Serce Rośnie na Fundację "Wawel z Rodziną" zwiększa pulę środków na projekty!

Zobacz także: Tymbarska biblioteka imienia kpt. Tadeusza Paolone? Trwają konsultacje społeczne

Kupując więc produkty Wawel oznaczone serduszkiem i rejestrując kod bądź paragon z produktów na wagę możesz wspomóc projekt I LO w Limanowej. Każdy kod to pieniądze przekazane na pulę środków akcji.

W ramach akcji napłynęło aż 200 projektów edukacyjnych z całego kraju. Wniosek "Młodzieżowe inspiracje w Orkanie" 1 LO w Limanowej znalazł się wśród prestiżowego grona 30 najciekawszych, zwycięskich projektów.

Wniosku mogły składać instytucje zajmujące się pracą z dziećmi, w tym: organizacje pozarządowe, fundacje, stowarzyszenia, szkoły publiczne (podstawowa, gimnazjum, liceum, techniku, publiczne szkoły artystyczne), ogniska pracy pozaszkolnej, młodzieżowe domy kultury, biblioteki publiczne, ośrodki pomocy społecznej w zakresie zadań świadczonych w szeroko pojętej pomocy i rozwoju dla dzieci, placówki opiekuńczo-wychowawcze opieki całodobowej i opieki dziennej.

Zobacz także: Żart o limanowskich policjantach okazał się nieprawdą. Sprawcom grozi nawet rok więzienia!

Realizacja zwycięskich projektów jest możliwa do końca 2019 roku.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.