Jak co roku, parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Jurkowie wakacje rozpocznie od rodzinnego festynu parafialnego. W tym roku impreza wystartuje w niedzielę 24 czerwca o godzinie 14.00.

Idealną propozycją na rozpoczęcie wakacji jest udział w festynie parafialnym w Jurkowie w gminie Dobra. Od kilku lat parafia wraz z wiernymi organizuje w pierwszy weekend wakacji zabawę, podczas której całe rodziny mogą wspólnie i aktywnie spędzić czas.

Zobacz także: Gwar i ruch na stacji kolejowej w Dobrej. VI Galicyjski Piknik Kolejowy przyciągnął tłumy sympatyków kolei [wideo]

Dla najmłodszych uczestników oraz całych rodzin będą przygotowane gry i zabawy na świeżym powietrzu. Pokazy strażackie, pokaz karate i koncerty zespołów to kolejne z zapowiedzianych atrakcji. Wspólny wieczór zakończy zabawa taneczna. Między atrakcjami będzie również możliwość skorzystania ze stoisk gastronomicznych.

Jak co roku, organizatorzy zapraszają również do wzięcia udziału w loterii z nagrodami, w której każdy los wygrywa. Wśród nagród jest m.in. nowoczesny dron wyposażony w kamerę nagrywającą czy drobne sprzęty AGD.

Zobacz także: Rolniku, pieniądze na rozpoczęcie działalności już czekają! Zobacz jak i gdzie złożyć wniosek

parafia-Jurków

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Fot. Parafia Jurków