Już jutro, 17 października, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbędzie się ostatnia w tej kadencji sesja Rady Powiatu Limanowskiego.

Początek obrad XXIX Sesji Rady Powiatu Limanowskiego planowany jest na godzinę 11:30. Wcześniej, o godz. 10:00 w limanowskiej bazylice odbędzie się Msza Święta.

Polecamy: Dziś Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Będzie próba pobicia rekordu!

W porządku obrad jutrzejszej sesji przewidziane jest m.in. sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu w V kadencji, podsumowanie przez Przewodniczącego pracy Rady Powiatu w V kadencji czy zapoznanie się z opinią RIO w zakresie informacji o przebiegu wykonania budżetu 
za I półrocze 2018 r. i zapoznanie się informacją o poziomie wykonania kontraktu z NFZ w I półroczu 2018 r. oraz o bieżącej sytuacji finansowej Szpitala.

Polecamy: Pociąg retro znowu zawitał na trasy regionu. Zobacz wjazd na stację w Dobrej! [wideo/zdjęcia]

Radni będą głosować także nad podjęciem uchwał w sprawie m.in. zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Limanowskiego, w sprawie przyjęcia Rocznego Programu współpracy Powiatu Limanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 czy przyjęcia rezolucji dotyczącej poparcia planowanej „Budowy nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc - Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizację istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka - Nowy Sącz”.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.