Sołectwo Koszary - zebranie wiejskie w remizie OSP w Łososinie Górnej

W styczniu mieszkańcy Koszar będą decydować o planach na najbliższy rok - od podziału środków po listę zadań, które mają ruszyć w 2026 r. Spotkanie zapowiada się jako krótka, ale ważna okazja do rozmowy o finansach i sprawach dnia codziennego w sołectwie. W rolę organizatora wpisana jest funkcja sołtysa, która w tej wsi pełni centralne miejsce w informowaniu i prowadzeniu dyskusji.
Sołtys sołectwa Koszary — Zuzanna Kolawa — zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie. Spotkanie odbędzie się w:
- 17 stycznia 2026 r.
- godz. 15:00
- miejsce: remiza OSP w Łososinie Górnej
W porządku obrad przewidziano omówienie kilku kluczowych punktów: otwarcie, sprawozdanie sołtysa dotyczące działalności Rady Sołeckiej i rozliczeń środków sołeckich za 2025 r., przedstawienie zadań zakwalifikowanych do realizacji w 2026 r. wraz z projektem podziału środków wiejskich, a następnie dyskusję nad sprawami bieżącymi i zamknięcie obrad.
Prośba od organizatora to obecność mieszkańców sołectwa — to tu zapadają decyzje o wykorzystaniu lokalnych funduszy i priorytetach inwestycyjnych. Informację przekazała sołtys Zuzanna Kolawa.
na podstawie: Urząd Gminy Limanowa.
Ostatnie Artykuły

Dzieci z niedosłuchem spotkają się w limanowskiej bibliotece

Limanowscy karatecy wrócili z Niemiec z sześcioma medalami

W Limanowej ruszyła tężnia solankowa przy Kusocińskiego – miejsce na spokojny oddech

Na drodze między Młyńczyską a Jastrzębiem ruch stanie na cały dzień

Starosta ograniczył korzystanie z działki w Półrzeczkach pod nowy wodociąg

W miejscu dawnej synagogi w Mszanie Dolnej wróciła pamięć o żydowskich sąsiadach

W Limanowej wraca zbiórka makulatury z okazji Dnia Ziemi

Limanowa szykuje rozmowę o kulturze, która ma być naprawdę dla wszystkich

Młodzi karatekowie z Łukowicy pokazali charakter - medale i mocne występy w Bielsku-Białej

Nocna kontrola w Olszówce skończyła się deportacją kierowcy z zakazem

W Limanowej darmową pomoc prawną można dostać także bez wizyty w punkcie

Uczniowie ZSP nr 4 z Limanowej wywalczyli awans po mocnym turnieju

Dzieci z gminy Mszana Dolna wracają na basen i uczą się pływać od podstaw

